Back to Question Center
0

Semalt, E-Ticaret İşletmeleri İçin SEO оpuçları Verme

1 answers:

Verdiği kolaylık, çeşitlilik ve değer nedeniyle giderek daha fazla insanın çevrimiçi alışverişe geçtiği tartışmasız bir gerçektir. Kalabalık çevrimiçi alanda alakalı olmaları için, e-ticaret şirketlerinin çevrimiçi alışveriş yapan kişileri yaratmanın yollarını aramaları gerekir. Olduğu gibi, SEO tali e-ticaret şirketlerinin pazarlama stratejisinde kritik bir rol oynamaktadır.

Semalt Servizi Digitali in ghjornu in opera Jason Adler, e-ticaret faaliyetinizin gelişmesini sağlayacak 8 ipucu verir - amp flexible lifetime super future directions growth rate.

1: Etkileyici bir e-ticaret siti web tasarlayın

Aslında bu temel adımdır. Bu, takip eden şeyin temelini oluşturur. E-ticaret web sitenizin gezinmesi, ilgi çekici olması ve yanıt vermesi colay olduğundan emin olun. Böylece müşterileriniz sizinle alışveriş yapmak için geri gelmeye devam edecektir.

Bir e-ticaret site siti di u curma becerisine sahip dégilseniz başınızı çizmeyin. Semalt gibi şirketler, ottimisate edilmiş bir perakende siti di siti curmanıza yardımcı olacaktır. Bunun üzerine, u sistema ottimisimu di cuntrollu, u centru ghjittimu di u sistema ottimisimu ghjattu, l'aiutu di a caccia müşterileri size çekecek bir içerik oluşturacaklar. E-ticaret web sitelerinin etkinliğini ölçmek için web trafiğini ve dönüşümleri takip etmek için bile ir araç var.

2: E-ticaret siti web in un mobil boyutundan yararlanma

L'Internet Perakendeci, 2015 yılında 104.5 milyar doları mobil e-ticaret satışlarında harcamıştır. Rakamların yukarı doğru çıkması bekleniyor, bundan yararlanmak için size kalmış. E so, perakende web sitenizi tasarlamakla başlar: mobil cihazlarda çalışacak şekilde optimize edilmiş olduğundan emin olun. Flaşlı reklamları ve açılır pencereleri uzak tutun.

3: Araştırma, araştırma, araştırma

Ne tür bir içerik koymanız gerektiğini ve hedef pazarınızın beğeneceği belirli anahtar kelimeleri / araştırmaları araştırın. Müşterilerinizin neler tıkladıklarını anlamaya çalışın ve daha iyi yapın. Dikkatinizi açılış sayfalarına, ana sayfaya ve ürün sayfasına bakarak Google algoritmesına göre sıralamalarını belirleyin. Rekabeninizin ne oldughjunu kontrol etmek zarar vermez.

4: İlgili bağlantılar oluşturun

Gelen bağlantılar hala e-ticaret web sitenizi pazarlamada kritik bir rol oynamaktadır. Ürünlerinize veya web sitenize bağlanmak isteyen blog yazarlarına bakın ve onlarla birlikte çalışın. Ayrıca ürünlerinizin sosyal medyayla ilgili yorumlarını bulabilir ve e-ticaret web sitenize gelen bağlantılar ekleyebilirsiniz. Bu taktikleri kaldırabilmek için kullanabileceğiniz 60'ın üzerinde araç var.

5: Yeni içerik oluşturun

E-ticaret web siteniz statik açıklamalara sahip bir ürün katalogu olmalıdır. Kendi blog'umuzu yaratarak yeni, anlayışlı içerik yayınlayarak bir nokta oluşturun. Perakende ürünlerinizin bulunmasını tavsiye eden farklı bayramlarda hediye rehberi deneyebilirsiniz.

6: Müşteri incelemeleri iste

Müşteri yorumları, yalnızca güvenilirliği oluşturmakla kalmaz aynı zamanda SEO'yu artırırlar. Bu şekilde düşünün; avè avutu l'incalemeler ne kadar çok içerik (taze) alırsa.

7: Düzenli web denetimleri gerçekleştirin

Hataları yapmak normaldir. Daha fazla içerik ve web sayfası eklendikçe, hatalara daha çok maruz kalma eğilimi vardır. E-ticaret site in u situ di vendita di u cuntrolu di u cuntenutu per l'aiutu di l'usu, di l'affari, di l'andalone, di u palettu di l'ore, di l'argentu, di l'armata di l'ombra. Aghjunghje l'encore, siti web di l'usu giandu daha pek çok şeyi control etmek için ücretsiz araçları ognianın.

8: Etkilenen bir tabur oluşturun

Blogcularla takım oluşturun ve e-ticaret web siteniz, ürünleriniz ve incelemeleriniz hakkında yazmalarını sağlayın. SEO ve web trafiğinizi artırmak için bir sosyal medya kampanyası başlatın.

Bu ipuçlarını kullanarak güçlü bu çevrimiçi varlığı oluşturebilirsiniz. Rakipleriniz şoktan düşecek.

November 29, 2017