Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı Neden Pazarlama Kullanmalı Olanlar Açıklıyor

1 answers:

Son on yılda dijital manzara önemli değişiklikler geçirdi. İnsanlar online içerik aramak için masaşstu bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarları kullanmaya başlamıyor. Bunun yerine, şimdi cep telefonlarını ve tabletlerini tercih ediyorlar - php datetime.

Neyse ki, değişen manzara ayak uydurmak kolaydır. Bunu yapmanın en iyi yolu, video pazarlamacılığı, en yeni içerik biçimidir. A prupusitu di u tempu, u video pazarlaması, ognianıcılara ihtiyaç duydukları değeri, alaka düzeyi ve esnekliği sağlayan çevrimiçi içerik türlerinden biridir.

Orada en çok talep gören pazarlama biçimlerinden biri olan video pazarlaması, zaten ognianmıyorsanız bir pazarlamacı olarak denemeniz gereken tek şey olarak öne çıkmaktadır.

Semalt Digital Services'in Kıdemli Satış Müdürü Ryan Johnson, aşağıda ayrıntılı olarak açıklandığı üzere video pazarlamasını yapma nedenlerini paylaşıyor.

1. Marka Geri Çağırımı'nı teşvik eder

Videolar oldukça görsel ve işitsel olma eğilimindedir. Sonuç olarak, ognianıcıların video içeriklerini metin tabanlı içeriğe kıyasla daha kolay hatırlamaları daha kolaydır. U müşteri, içeriğinizi hatırladığında markanızı da hatırlar ve sizin için daha fazla satışa yönlendirir. Müşteriler ayrıca zevk alan videolarını paylaşabilir ve bu da çevrimiçi erişiminizi artıracaktır.

2. Sitenizin SEO'yu Artırır

Semalt'ın pazarlama tecrübesi, ognianıcıları sayfanıza yönlendirerek kalitenin ve alakalı video içeriğinin sitenizin SEO'yu önemli ölçüde iyileştirebileceğini gösteriyor. Buna ek olarak, dönüşüm oranlarınızı da artırabilir, böylece tıklama oranlarınızı tümüyle artırabilirsiniz.

3. Tüm Aygıtlarda İyi Etkilidir

Günümüzde, dijital pazarlamanın itici gücü, duyarlı bir tasarımdır. Bir şirketin içeriği belirli bir tarayıcıda veya cihazda iyi performans göstermezse, onu çalıştıran işletme çok fazla trafik kaybedecek ve sonuç olarak tıklama oranlarını düşürmüştür. Neyse ki, video pazarlama içeriği, ogniandığınız aygıta bakılmaksızın tüketime son derece uygundur.

4. Marka Mesajınızı güçlendirir

Çevrimiçi video pazarlama yöntemini kullanarak, markanızı yönlendiren mesajı geliştirmek ve şirketinizi itmek için büyük bir şansa sahipsiniz. Müşterilerinize, marca bilinci oluşturma ve tasarım gibi basit özelliklerle kim sundurgi ve içerik ve ses gibi daha karmaşık özelliklerle erişmelerini sağlayan ideal bir araçtır.

5. Video İçeriği Viral Kolayca Gidilebilir

Mobil videoları tüketen çoğu insan onları diğer insanlarla paylaşma eğilimindedir. Bu kota, diğer içerik türlerinin övünen orandan çok daha yüksek. Dahası, çanğu insan metin tabanlı bir yazıya kıyasla bir video yayınına girmeyi tercih eder. A caccia, video ićeriği, çevrimiçi erişimi artırmak amacıyla herhangi bir marka için çok güçlü da araçtır.

L'esprime, erişilebilir ve etkileşimde kolay bilgi olan video içeriği oluşturarak, bir marka geniş bis izleyici geliştirebilir ve müşteri hatırlamasını iyileştirebilir. Ayrıca, duygusal satışları teşvik etmenin yanı sıra kitlenizi kişisel bir seviyede etkileme becerisine de sahiptir. Müşteriler yaptıkları seçimler konusunda harika hissetmek isterler ve video pazarlaması iyi yapılırsa bu hissi yaratmanın en iyi yollarından biridir.

November 29, 2017