Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: SEO Errors İnsanlar Ne Zaman E-Ticaret Web Sitesi Çalıştırın Do

1 answers:

E-ticaret SEO özellikle bunu doğru yapmayı bilenler için bir altın madeni olabilir. Orada size SEO öğretmek için iddia birçok kişi var, ancak genellikle yanıltıcı bilgi ile biter.

Semalt Servizi Digitali uzmanı Jason Adler, e-ticaret için SEO'yu çalıştıran kişileri yanlış yönlendiren yaygın yanlış anlamaları açıklıyor - boat valuation online.

1. SEO elşeyi düzeltir

Aslında, SEO satış üzerinde da etkisi vardır, ancak diğer pazarlama kanalları da önemli ro ro oynamaktadır. Eşlik eden satışları sürerken, yalnızca bir web sitesini sıralamak değil, birçok faktöre dikkat edilmesi gerekir. SEO satışları arttırır, ancak ürün teslimatı da rekabetçi olmalıdır. Rekabetteki diğer faktörler, sunumu, pazarlama, ognianışlılık, fiyatlandırma ve çok daha fazlası olabilir. Yalnızca teknik SEO'ya odaklanmak sizi kolayca yanıltabilir.

2. Kategori saidphalian önemli değil

Kategori ditirbuli, daha fazla anahtar kelime eklemek için ognianılan platformlardır. Semalt Website Analizer gibi bir aracı kullanarak, categorilerinize ekleyebileceğiniz uzun kuyruk anahtar kelimeler bulabilirsiniz. Meta basta, H1 etiketini, meta açıklaması, URL'yi ve WebCrawler'ın bu categorileri dizine eklemesi için vücut içeriğinizi (varsa) ottimizza etmek her zaman önerilir.

3. Harici web sitelerindeki içeriği çoğaltmak yanlış

Rafine içeriği sitenize almak iyi bir karar olabilir. Bununla birlikte, geri alma konusunda da iyi olmalısın..Örneğin Amazon, sitelerinin en üst sıralarda yer alması için açıklamasını yeniden Kullanarak çok büyük bir kar elde ediyor. Güzlü bir geri gönderme stratejisine sahipler.

4. 'Bressu viulinu, herkese uyuyor' araştırmacı niyet tahmini

Categorideki sayfaları ziyaretçiler için yem olarak ognianan blog yazarlarından asla vazgeçmeyin. İnsanlar çoğunlukla iki nedenden dolayı internette sörf yapıyor. İlki araştırıyor. Bir piyasayı öğrenmeye çalışıyor olabilir veya bir şeyler hakkında belirli bilgi toplamaya çalışıyor olabilir. A bu kişiye yalnızca bilgiye ihtiyaç duyulur ve satışlarını o belirli örneğe yönlendirmez. İkinci sebep ise bir satın alma işlemi yapmak. Birisi bir ürün satın almaya hazır olabilir. Bu tür siège, satış için en uygun ürün ve categorie sayfalarına yönlendirilmelidir. Yem ve anahtar tekniği, başarısız talimatlar nedeniyle istekli bir müşterinin eksik olmasına neden olabilir.

5. İncelemeler SEO'ya yardımcı olmuyor

İncelemeler, arama motorlarında daha üst sırada yer almanın bir yoludur. Ayrıca, incelemeler, müşterilerin web sitenize olan güvenini ve güveni arttırır. Çāğı alıcı, bir satın alma işlemi yapmadan önce yorumları okumaya eğilimlidir. İyi bis inceleme stratejisi, Google ricambiu endekslendi, mutlaka SEO çabalarınızı iltifat edecektir. Ùn avėa avete aduprà a publicazione di l'articulu di l'articulu di l'arti. Amazon, çok fazla satış yapmalarını sağlayan ürün incelemelerini gerçekleştirmekte başarılıdır.

E-ticaret, pek çok yanlış anlamayla sarsılan teknik bir alandır. İnsanlar yalnızca SEO gibi İnternet pazarlamasının yönlerine dayanıyor ancak diğer diital pazarlama tekniklerinden memnun değiller. Yukarıda listelenen ipuçlarını kullanarak, izlenecek bir gerçekle yoksaymak için yanlış konsepti ayırt edebilirsiniz. Sonuçta, da internet pazarlama kampanyasının genel hedefi genellikle yol açan ve sonuç olarak dönüşümleri artıran bir konudur.

November 29, 2017